Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Змагання з шахів в рамках Спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти [04 грудня 2018  14:33]27 - 28 листопада 2018 року в приміщенні комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» проходили змагання з шахів в рамках Спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти. 

Участь у змаганнях взяли команди Слов’янського енергобудівного технікуму, Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету, Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури, Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету, Слов’янського хіміко-механічного технікуму та Донбаського державного педагогічного університету. 

Ці змагання проводилися з метою популяризації шахів серед студентської молоді та стимулювання розвитку фізичної культури і спорту у закладах вищої освіти та підготовки до участі у обласних змаганнях. 

У запеклій боротьбі перемогу одержала команда Слов’янського енергобудівного технікуму, друге місце між собою розділили команди Донбаського державного педагогічного університету та Слов’янського коледжу Національного Авіаційного Університету, третє місце посіла команда Слов’янського хіміко-механічного технікуму. 

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у спорті та житті. 166Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика