Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу [04 грудня 2018  14:37]28 листопада у стінах розважального центру «TALER» відбулись чергові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді, який реалізується за ініціативи розважального центру «TALER», підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Цього разу учасниками стали 5 команд Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса. 

За результатами двох ігор по 10 фреймів була визначена команда-переможець, яка набрала у сумі 819 очок. 

Також був визначений кращий гравець дня – Живолуп Олександр Сергійович викладач фізичної культури СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса, який набрав 206 очок. 

Команда переможець та кращий гравець дня були відзначені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради. 

Наступні змагання з боулінгу серед команд силових структур міста Слов'янська, з нагоди святкування Дня Збройних Сил України відбудуться 05 грудня у розважальному центрі «TALER». Початок о 14.00. 


172Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика