Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Змагання з баскетболу (3х3) серед юнаків та дівчат [14 грудня 2018  14:10]

11-12 грудня 2018 року в спортивному корпусі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» відбулися змагання з баскетболу (3х3) серед юнаків та дівчат, в рамках Спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти м.Слов’янська.

Участь у змаганнях взяли команди Слов’янського енергобудівного технікуму, Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету, Слов’янського хіміко-механічного технікуму, Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури та Слов’янського коледжу національного авіаційного університету.

Серед юнаків перше місце виборола команда Слов’янського коледжу національного авіаційного університету, друге місце посіла команда Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури та третє місце в заліку у Слов’янського енергобудівного технікуму.

Серед дівчат на першому місці студентки Слов’янського хіміко-механічного технікуму, друге місце у команди Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету.
Кращим гравцем серед юнаків став Макогон Володимир (студент Слов'янського коледжу Луганського національного аграрного університету).

Серед дівчат кращим гравцем стала Зотова Марія (студентка Слов’янського хіміко-механічного технікуму).

Вітаємо переможців змагань та бажаємо здоров’я і подальших перемог у спорті та житті.