Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Фінал міського етап Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат 2002 р.н. та молодше [12 лютого 2019  08:51]8 лютого у спортивному залі загальноосвітньої школі № 17 відбувся фінал міського етапу у рамках Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат 2002 р.н. та молодше. 

У фіналі взяли участь 4 команди: ЗОШ № 4, 16, 17 та ЗОШ м. Святогірська. 

У результаті змагань перше місце зайняла команда загальноосвітньої школи № 4, на другому місці - команда загальноосвітньої школи м. Святогірськ та бронзові нагороди міського етапу «Шкільної волейбольної ліга України» у заліку команди ЗОШ № 16. 

Призери змагань відзначені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради. А кожна команда отримала в якості призів волейбольні м’ячі від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Команда загальноосвітньої школи № 4 буде представляти м. Слов'янськ на обласних змаганнях, бажаємо їм успіхів і наснаги в одержанні перемоги! 180Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика