Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У Слов'янську привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування [15 березня 2019  15:13]

15 березня у Слов'янську відбувся концерт до Дня працівників житлово-комунального господарств та побутового обслуговування населення. 

В залі школи мистецтв зібралося чимало людей, щоб привітати та подякувати працівникам житлово-комунальної сфери. 

Міський голова Вадим Лях привітав всіх тих, хто своєю щоденною, сумлінною працею робить наше місто ще кращим, а життя людей комфртнішим. Він побажав міцного здоров'я, благополуччя, а головне мирного неба над головою. Крім того, очільник міста нагородив Почесною грамотою Слов'янської міської ради найкращих працівників за високий професіоналізм та сумлінну працю. Почесну грамоту та квіти було вручено 40 фахівцям ЖКГ. 

Також з привітаннями виступили начальник управління житлово-комунального господарства Володимир Башкаєв та помічик Народного депутата України Олега Недави — Олександр Клименко. 

Після привітань та вручень творчі колективи міста виконували свої пісенні та танцювальні номери. А дует “Крила” виконав запальну українську пісню та подарував гарний настрій.


178Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика