Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Відкритій Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) та ІІ етап Кубку Донецької області [17 квітня 2019  11:16]З 13 по 14 квітня 2019 р. на базі відпочинку «Лісова», що у с.Торське, пройшов відкритій Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) та ІІ етап Кубку Донецької області.
Участь у змаганнях взяли 160 спортсменів різних вікових груп з Краматорська, Костянтинівки, Дружківки, Добропілля, Білозерська, Бахмута, Торецька, Слов’янська, Сєвєродонецька (Луганської області) та Лиманскої ОТГ. 

У перший день змагань спортсмени долали класичні дистанції від 2 до 6 км в залежності від вікової групи. 

За підсумками цих змагань спортсмени команди «ТОР» м.Словянська (керівник Валентина Рогова) Тарасова Поліна (група Ж-12) та Бутаєнко Ірина (група Ж-14) вибороли бронзові нагороди.
Наступного дня на короткій дистанції Тарасова Поліна стала переможцем у віковій групі Ж-12. 

Наразі Поліна Тарасова готується до участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який відбудеться в Сумській області з 17 по 22 квітня поточного року. 

Вітаємо слов’янських спортсменів та їх тренера з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог! 138Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика