Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
КП «Словміськводоканал» вживаються заходи щодо стабілізації водопостачання в м-ні Артема  [12 червня 2019  15:37]

КП «Словміськводоканал» доводе до відома жителів, що на сьогоднішній день в місті Слов'янську є проблема зі стабільним забезпеченням питною водою мікрорайону Артема і Лісовий. Дана проблема пов'язана з нестачею питної води, яка з настанням літнього періоду і значним підвищенням температури навколишнього повітря розбирається приватним сектором району залізничного вокзалу , селища Мирне, мікрорайону Артема і садівничими товариствами. 

КП «Словміськводоканал» вживаються заходи щодо стабілізації водопостачання в м-ні Артема і Лісовий: збільшено обсяг подачі води на фільтрувальну станцію від власного поверхневого водозабору, що не дало належного результату. 

Також додатково збільшений обсяг подачі води від Слов'янських резервуарів КП «Компанія« Вода Донбасу »по водоводу №4, що подає воду на ВНС №4, від якої додатково живиться водою мікрорайон Артема і Лісовий. 

Слов'янською міською радою розглянуто питання виділення з місцевого бюджету фінансових коштів на ремонт чаші фільтра на фільтрувальній станції для можливості збільшення обсягів виробництва власної питної води і її подачі на мікрорайон Артема і Лісовий.


221Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика