Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
За перше півріччя Програма економічного і соціального розвитку м.Слов’янська профінансована на чверть [16 вересня 2020  11:54]

 Двісті двадцять сім заходів, що входять до Програми економічного та соціального розвитку м. Слов’янська на 2020 рік, профінансовано з різних джерел у першому півріччі. Загальна сума фінансування склала 283,2 млн грн. Це становить 24,8% до річної Програми. Таку інформацію оприлюднив начальник управління економічного та інвестиційного розвитку Віктор Сміренський на засіданні виконавчого комітету 16 вересня. 

Найбільша частина коштів надійшла із державного бюджету – 161,4 млн грн. Із місцевого бюджету на реалізацію Програми було виділено 98,4 млн грн. Ще 4,6 млн грн. надала область. 14,6 млн грн склали кошти підприємств. З інших джерел надійшло 4,2 млн грн. 

Крім цього, за перше півріччя поточного року профінансовано сім проєктів на суму 44,4 млн грн. Гроші надходили з Державного фонду регіонального розвитку (15,4 млн грн), Європейського інвестиційного банку (21,9 млн грн), обласного бюджету (3,7 млн грн), міського бюджету (3,4 млн грн). 

Зазначимо, що всього за Програмою на 2020 рік у Слов’янськузаплановано виконання 553 заходів на суму 1,1 млрд грн та 83 проєктів на суму 750,2 млн грн. Пріоритетними напрямками є розбудова інфраструктури, підвищення якості надання послуг населенню, інвестиції в людський капітал та створення безпечного середовища.


350Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика