Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Слов`янська міська рада оголошує про проведення тендеру  [03 листопада 2016  12:08]

Слов`янська міська рада оголошує про проведення тендеру на укладання контракту з виконання робіт по реконструкції будівель в м.Слов’янськ, Донецької області в рамках проекту «Житло для переселенців», що впроваджується в рамках програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» на підставі Грантового договору 2014/355-352 між Європейським Союзом, представленим Європейською комісією та Слов’янською міською радою.

Контракти з підрядниками будуть укладені на наступне:

1. на закупівлю робіт (в тому числі обладнання, матеріалів, монтажних та пусконалагоджувальних робіт) в рамках проекту «Житло для переселенців»: 

Реконструкція гуртожитку по вул.Світлодарська, 28-а (колишня вул.Чубаря, 28-а) м.Слов’янська Донецької області, з метою розселення тимчасових переселенців і потерпілих жителів м. Слов’янська.

2. на закупівлю робіт (в тому числі обладнання, матеріалів, монтажних та пусконалагоджувальних робіт) в рамках проекту «Житло для переселенців»: 

Реконструкція гуртожитку по вул.Вокзальна, 8 (колишня вул.Свердлова, 8) м.Слов’янська Донецької області з метою розселення тимчасових переселенців і потерпілих жителів
м.Слов’янська.

Тендерне досьє (тендерна документація) для ознайомлення буде розміщена в системі ProZorro і на сайті Слов’янської міської ради.

Тендер буде проведено в системі ProZorro. Кінцевий термін подачі заявок до 10.01.2017. Дату розміщення оголошення та тендерного досье (тендерної документації) в системі ProZorro буде повідомлено додатково на веб-сайті www.slavrada.gov.ua у розділі «Житло для переселенців».


Можлива додаткова інформація або роз’яснення/питання будуть опубліковані на веб-сайті www.slavrada.gov.ua у розділі «Житло для переселенців».


574Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика