Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
ПОВІДОМЛЕННЯ [23 листопада 2016  16:16]

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадкості у проекті детального плану території індивідуальної садибної забудови (район вул. Паркова та мікрорайон «Сонячний» в м.Слов’янську)

Детальний план території індивідуальної садибної забудови (район вул. Паркова та мікрорайон «Сонячний») розроблений з метою:

  • визначення параметрів індивідуальної садибної забудови з метою вирішення питання надання земельних ділянок громадянам України – військовослужбовцям Збройних сил України, МВС України, СБ України та інших військових формувань, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції;
  • встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
  • визначення планувальних обмежень використання території згідно ДБН та санітарно – гігієнічними нормами;
  • визначення містобудівних умов та обмежень;
  • визначення напрямів інженерної підготовки та інженерного забезпечення території, організації транспортного та пішохідного руху;
  • забезпечення комплексності забудови території.

Детальний план території розроблений Донбаською національною академією будівництва і архітектури на підставі рішення Слов’янської міської ради від 10.02.2016 № 55-VІ-7. 

Замовником розробки є Слов’янська міська рада. 

Проект детального плану оприлюднений на офіційному веб-сайті міської ради та розміщений в холі адміністративної будівлі міської ради. 

Основні техніко–економічні показники наведені у оприлюдненому проектному плані. 

Пропозиції до проекту детального плану території подаються до 23.12.2016 року громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Місце подання пропозицій – управління архітектури та містобудування Слов’янської міської ради, каб.63 5 поверх будівлі Слов’янської міської ради, площа Соборна, 2 м.Слов’янськ, або на електронну пошту slav-gorarch@i.uа

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – в.о. начальника управління архітектури та містобудування Слов’янської міської ради Пахомов О.В.


588Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика