Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Фондом проведено перерахунок страхових виплат [13 травня 2017  13:30]

З метою забезпечення виконання норм Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат на коефіцієнт 1,236, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №145 «Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб». 

Так, перераховано страхові виплати 209,6 тис. потерпілих на виробництві та членам їх сімей, при цьому середній розмір підвищення страхових виплат з урахуванням зменшення розміру індексації страхових виплат відповідно до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 №1078, становить 273 грн., що складає 13,8 відсотка. 

На ці цілі Фондом профінансовано у квітні поточного року близько 80,0 млн. гривень. 

Середній розмір підвищення щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та членів їх сімей, яким не здійснювалась індексація страхових виплат, становить 354 гривень. Таких осіб станом на 1 березня 2017 року налічувалось майже 117 тисяч. 

Слід звернути увагу, що понад 92 тисячі осіб щомісячно отримували підвищений розмір страхових виплат за рахунок індексації грошових доходів населення. 

Тому для цих осіб за наслідками перерахунку змінено структуру страхової виплати, а саме: підвищено основний розмір страхових виплат та зменшено розмір індексації. 

Також у близько 31 тисячі осіб розмір підвищення щомісячної страхової виплати перевищив розмір індексації, відповідно нарахування індексації припинено. 

Для інших осіб розмір індексації зменшено на суму підвищення страхових виплат. 

Зростання основного розміру страхових виплат внаслідок перерахунку для осіб, які отримували індексацію, склало 492 гривень. Але, зважаючи на те, що до проведення перерахунку ця категорія осіб щомісячно отримувала збільшений розмір виплат за рахунок індексації, середній розмір підвищення загального доходу у них складає 169 грн., або 6,4 відсотка. 

Звертаємо увагу отримувачів страхових виплат, що перерахований розмір основної страхової виплати не підлягає зменшенню при подальших перерахуваннях за винятком перерахунку у разі зменшення відсотку втрати працездатності. Разом з тим, індексація страхової виплати є тимчасовою доплатою, яка проводиться у разі росту індексу споживчих цін без підвищення доходу. Тобто, якщо дохід підвищується, розмір індексації зменшується.


308Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика