Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Увага потерпілих на виробництві! Діє новий порядок санітарно-курортного лікування [12 червня 2017  15:12]

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у м. Слов’янську Донецької області повідомляє, що запроваджено новий порядок санітарно-курортного лікування потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Порядок затверджено постановою правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017р. № 33.

У новому Порядку передбачено новий принцип відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам - "гроші ходять за людиною", а саме за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

Основні особливості нового порядку:

Потерпілий самостійно обирає санаторно-курортний заклад відповідно до профілю лікування та подає заяву разом із довідкою для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о до відділення Фонду. Відділення на підставі отриманих документів узгоджує з санаторно-курортним закладом лікування потерпілого та повідомляє потерпілого про узгоджену дату заїзду.

Після цього укладається трьохсторонній договір між відділенням, санаторно-курортним закладом та потерпілим. І на підставі цього договору потерпілий отримує путівку та проходить санаторно-курортне лікування. Після закінчення терміну лікування потерпілий на протязі 10 днів повинен надати до відділення зворотний талон до санаторно-курортної путівки. На підставі зворотного талону та отриманих від санаторно-курортного закладу рахунку та акту приймання-передачі наданих послуг з санаторно-курортного лікування відділення оплачує вартість санаторно-курортного лікування.

У зв'язку з цими змінами відділення ВД Фонду у м. Слов’янську звертається до потерпілих, які мають право на санаторно-курортне лікування, не зволікати та звертатися до відділення Фонду за адресою:

м. Слов’янськ, вул. Глекова, 2.
Консультації та роз'яснення щодо санаторно-курортного лікування можна також отримати за телефонами: 2-97-97, 2-70-81.


303Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика