Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Повідомлення [01 грудня 2017  11:35]

Почалася  процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території на перетині вул. Тараса Шевченка та вул. Літературна у м. Слов’янську

Детальний план території на перетині вул. Тараса Шевченка та вул. Літературна у місті Слов’янську розроблений з метою:

максимально ефективного використання території, визначення зони впливу на навколишнє середовище, умови життя і здоров'я людей, що проживають на прилеглій території. 

встановлення червоних ліній вуличної мережі в межах проектної території;
визначення планувальної організації для будівництва культової споруди – «Духовно-Навчального Центру» релігійної громади Церкви Божої «Добра звістка»
визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
визначення містобудівних умов та обмежень;
забезпечення комплексності забудови території. 

Детальний план території розроблений ГАП Пальченко О.Ю. на підставі рішення Слов’янської міської ради від 26.07.2017 року № 30-ХХІV-7.

Проект детального плану оприлюднений на офіційному веб-сайті міської ради та розміщений в холі адміністративної будівлі міської ради.

Основні техніко-економічні показники наведені у оприлюдненому проектному плані.

Пропозиції до проекту детального плану території подаються до 02.01.2018 року громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Місце подання пропозицій – управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради, каб.63 5 поверх будівлі Слов’янської міської ради, площа Соборна, 2 м.Слов’янськ, або на електронну пошту slavgorarch@i.uа.

Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій – в.о. начальника управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради Пахомов О.В.202Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика