Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів [12 квітня 2018  18:06]

Відповідно ч.2 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями) та керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», зареєстрованого в МЮУ 16.08.2012 р. за № 1380/21692, ТОВ «Цидило и К» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків, що знаходяться на обслуговуванні ТОВ «Цидило и К». 

Метою розробки та впровадження нових тарифів на послуги ТОВ «Цидило и К» є врахування економічно обґрунтованих витрат підприємства на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. 

Обґрунтування необхідності зміни діючих тарифів на послуги ТОВ «Цидило и К» для споживачів 

На обслуговуванні підприємства знаходиться 44 багатоквартирних житлових будинків. 

Діючі на даний час тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (встановлені рішенням виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 18.03.2009р. №153 "О тарифах на услуги по содержанию домов, сооружений и придомовых территорий в жилом фонде коммунальной собственности г.Славянска") не відшкодовують в повному обсязі витрати підприємства, перш за все у зв’язку з ростом тарифів на електроенергію, цін на паливно-мастильні матеріали та збільшенням розміру прожиткового мінімуму, встановленого по Україні з 01 січня 2017 року для працездатних осіб, що є основою для розрахунку тарифних ставок та посадових окладів працівників підприємства, а також росту мінімальної заробітної плати відповідно до чинного законодавства проти закладених показників в розрахунки діючих на підприємстві тарифів. 

За результатами діяльності підприємства за 2017 рік рівень відшкодування встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 56 %, собівартості – 51%. 

Так за період дії встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відбулись наступні зміни: ріст вартості паливно-мастильних матеріалів склав 407 %, ріст тарифів на електроенергію для житлових будинків – на 700 %, ріст мінімальної заробітної – на 709,0 %. Збільшення діючого до запропонованого середньозваженого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в середньому становить 218%. 

Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність зміни тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій відповідно до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». З порівняльною таблицею діючих тарифів, запропонованих нових економічно обґрунтованих тарифів та відсотка збільшення по кожному будинку, переліком послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться в кожному конкретному будинку, та їх вартістю, періодичністю та строками надання послуг, обґрунтуванням причин зміни тарифу та іншою додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням, на інформаційному стенді підприємства. 

ТОВ «Цидило и К» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 14 календарних днів з дня опублікування повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за адресою: провулок. Батюка буд. крім суботи та неділі.


511Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика