Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги ділових кіл м.Слов'янська! [30 травня 2018  08:37]

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки 31 травня у м. Краматорськ і 7 червня у м. Маріуполь буде проведено семінар - тренінг "Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації. 

До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, менеджери, та ін.), представники органів влади, неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів. 

Учасники бізнес-семінару ознайомляться з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. з такими як переговори, медіація), їх перевагами та відмінностями; існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів; намагатимуться розвинути практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів. 

Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття. 

Початок роботи семінару - тренінгу:
 
- 31 травня 2018 року о 10.00 (м.Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48-А, Донецька торгово-промислова палата, конференц-зал). Реєстрація учасників - з 9-30 год. 

- 07 червня о 10.00 (м. Маріуполь, пр. Будівельників, 143, Маріупольське відділення Донецької торгово-промислової палати). Реєстрація учасників - з 9-30 год. 

Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати на офіційному сайті Донецької ТПП та за тел.: +38050-460-7771, е-mail: elena.zhornyk@gmail.com  (Олена Жорник). 


442Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика