Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Будівельна амністія [18 жовтня 2018  16:46]

Сьогодні у всіх є можливість привести до ладу документацію на свої самочинні будинки та споруди, і більше не хвилюватися, що вони знаходяться «поза законом». З вересня 2018 року в Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів. Тобто громадяни можуть узаконенити свої самочинні будівництва за досить простою процедурою. При цьому, штрафні санкції за самовільне будівництво та експлуатацію таких об’єктів до власників/користувачів земельних ділянок не застосовуватимуться. 

Будівельна амністія поширюється на об’єкти незначного класу наслідків: 

індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року; 

будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року. 

Головна умова – щоб вони відповідали цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшли технічне обстеження. 

Для узаконення такої нерухомості необхідні: 

  • заява про прийняття об’єкта в експлуатацію (у разі наявності співвласники земельної ділянки/зазначеного об’єкта підписують також); 

  • один примірник заповненої декларації про готовність об’єкта до експлуатації; 

  • звіт про проведення технічного обстеження (крім випадків, передбачених пунктом 5 розділу ІІ Порядк, а саме: індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно); 

засвідчені в установленому порядку копії: 

  • документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об’єкт; 

  • технічного паспорта з відміткою про можливість розміщення та надійної і безпечної експлуатації об’єкта (з відміткою у випадках, передбачених пунктом 5 розділ у II Порядку). При цьому, технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, подаються за умови проставлення в них відповідної відмітки про проведення їх технічного обстеження. 

Слід зазначити, що місце розташування об’єкта має бути погоджене місцевим органом містобудування та архітектури та повинен відповідати вимогам ДБН. 

Після подачі необхідних документів та заяви до ЦНАП, їх буде розглянуто органом держархбудконтрю упродовж 10-ти робочих днів та ухвалено рішення щодо прийняття об’єкта в експлуатацію. 

Зазначені адміністративні послуги, для об'єктів розташованих на території м. Слов'янська, м. Святогірська, надаються органом держархбудконтрю, а саме: Відділом державного архітектурно-будівельного контролю Слов'янської міської ради через Центр надання адміністративних послуг м. Слов'янська (ЦНАП) за адресою: пл. Соборна, буд. 2, місто Слов'янськ Донецької області, 84122, mail:cnap@slavrada.gov.ua. Режим роботи ЦНАП : пон., серед., четв. з 8.00. до 17.00.; вт. з 8.00.-20.00.; п'ятн. - суб. з 8.00.- 16.00.


1221Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


























пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua