Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Polish Business Center та Польсько-Українська Господарча Палата запрошують до участі у ХІІ Форумі Європа – Україна 24-25 січня 2019 року. [02 січня 2019  10:46]


Polish Business Center та Польсько-Українська Господарча Палата запрошують до участі у ХІІ Форумі Європа – Україна 24-25 січня 2019 року. 

Polish Business Center в Києві - бізнес-організація, створена при Польсько-Українській Торгівельній Палаті, що діє 25 років на теренах України та Польщі, об'єднала всі необхідні компоненти для успішного впровадження українського в Польщі та польського бізнесу в Україні.  

Форум Європа – Україна, організований вперше в 2007 року, є одним з ключових подій, організованих Інститутом східних досліджень. Основна тема майбутнього ХІІ-го Форуму - це продовження реформи та модернізації України в ситуації можливих змін внаслідок президентських та парламентських виборів, призначених на 2019 рік. ХІІ Форум Європа – Україна відбудеться 24-25 січня 2019 року в м. Жешув, Польща. 

Основною темою Форуму буде «Україна після 2019 року. Що варто змінити, а що варто продовжити» .Посилання для реєстрації на участь у форумі. 

 Офіційним підтвердженням участі в Форумі є заповнення запрошеної особи реєстраційної форми, яку можна знайти на www.forum-ekonomiczne.pl Електронна реєстрація складається з двох етапів. На другому етапі реєстрації можна організувати бронювання готелів за допомогою організатора. 

У Форумі візьмуть участь понад 800 учасників із Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США - представники урядів, політичного життя, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, установ ЄС, міжнародних організацій, аналітичних центрів та експертних кіл. 

Також в рамках Форуму Європа-Україна буде проходити виставка «Eastern Fair». Дана виставка є хорошою нагодою презентувати українські підприємства та організації в Польщі.  В рамках Форуму Європа-Україна та виставки «Eastern Fair» відбудеться 

- 2 дні дебатів та зустрічей; 

- презентація головного звіту; 

- пленарні засідання: основні керівники будуть говорити про економічну та політичну співпрацю між Україною та країнами Європи; 

- понад 30 дискусійних панелей, присвячених економічним, політичним та соціальним питанням; 

- 10 презентацій регіонів України, окремих галузей економіки тощо; 

- 2 банкети: можливість прямого контакту з гостями; 

- Targi Wschodnie - можливість представити компанії та встановити прямі ділові контакти. 

 Детальніше з програмою Форуму можливо ознайомитись за посиланням.


246Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика