Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Аналіз стану готовності та проходження суб’єктами господарювання у галузі електроенергетики осінньо - зимового періоду 2018 - 2019 р.р.  [03 січня 2019  10:47]

Діяльність Держенергонагляду та Краматорського відділення, як його підрозділу, полягає у сприянні забезпеченню сталого функціонування об'єднаної енергетичної системи України, енергетичної безпеки держави шляхом здійснення контролю за дотриманням суб'єктами електроенергетики та споживачами електричної енергії вимог нормативно-правових і нормативно-технічних документів.

Дотримання єдиних положень і вимог щодо організації експлуатації електроустановок споживачів електроенергії забезпечує надійну, безпечну та ефективну роботу цих електроустановок.

Державний енергетичний нагляд здійснюється з дотриманням принципу: пріоритетності забезпечення безпеки життя і здоров'я людини перед будь-якими іншими інтересами і цілями у сфері господарської діяльності, рівності прав і законних інтересів усіх суб'єктів господарювання в галузі електроенергетики об'єктивності та неупередженості, відкритості, прозорості.

Краматорське відділення інспекції Держенергонагляду у Донецькій області, в межах повноважень, визначених вимогами нормативно – правових, нормативно – технічних документів, здійснює державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної і теплової енергії на території м. Краматорськ, м. Слов’янськ, смт Олександрівка і інших населених пунктів Слов’янського та Олександрівського районів Донецької області.

Держенергонагляд сумісно з структурними підрозділами ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі», Краматорськими ВМ АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» та з структурними підрозділами АТ «ДТЕК Донецькі електромережі», безпосередньо з Краматорським, Слов’янським, Олександрівським районами електричних мереж (РЕМ), проводить обстеження та моніторинги електричних мереж з питань: виконання комплексу заходів із забезпечення стійкої роботи розподільчих електричних мереж в осінньо-зимовий період та в умовах надзвичайних ситуацій; перевірки готовності основного обладнання підстанцій та електричних мереж до роботи в умовах низьких температур; виконання заходів з підготовки до роботи в грозовий період; повноти та якості виконання робіт з розчистки трас повітряних ліній електропередач 0,4 – 110(150)кВ; готовності обладнання електричних мереж до роботи в умовах високих температур та забезпечення його експлуатації в цей період; перевірки технічного стану введених в експлуатацію об’єктів електричних мереж, передбачених інвестиційною програмою, тощо. Представники Краматорського відділення інспекції Держенергонагляду у Донецькій області приймали участь у роботі комісії з перевірки готовності об’єктів АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» до роботи у осінньо – зимовий період 2018 – 2019р.р., а саме: Олександрівського РЕМ, Краматорського РЕМ та Слов’янський РЕМ.

Співпраця дала змогу виявити біля 300 порушень. Надані рекомендації щодо усунення виявлених невідповідностей технічного стану об’єктів електричних мереж та організації їх експлуатації вимогам НТД.

Своєчасне усунення порушень дозволило попередити технологічні порушення, які ймовірно, могли привести до знеструмлення соціально важливих споживачів електричної енергії та до зростання соціальної напруги населення в зв’язку з можливим виникненням перерв у наданні послуг з теплопостачання суб’єктами господарювання, порушенням режиму роботи об’єктів соціально-побутової сфери.
По результатам перевірки, готовності до роботи у осінньо – зимовий період 2018 – 2019р.р., після усунення виявлених порушень, встановлено, що вище вказані об’єкти «ДТЕК Донецькі електромережі» готові до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019р.р.

Одним з важливих напрямків діяльності Держенергонагляду є розгляд звернень громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або з повідомленнями про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ та організацій.

За період 2018р. Краматорським відділенням інспекції Держенергонагляду прийнята участь у розгляді 38 звернення громадян. Основні теми звернень це скарги щодо процедури складання Актів про порушення Правил користування електричною енергією для населення на об’єктах споживачів та здійснення за ними розрахунку збитків, скарги щодо постачання електроенергії, параметри якості якої не відповідають вимогам державного стандарту.

Ретельний розгляд звернень дав змогу своєчасного усунення виявлених порушень технічного стану та недоліків в організації експлуатації електричних установок та мереж суб'єктів електроенергетики, суб'єктів відносин у сфері споживачів електричної енергії та поновлення порушених прав та законних інтересів громадян.

Щорічно Держенергонагляд приймає участь у роботі міських штабів з підготовки об’єктів комунального господарства та соціально – побутової сфери до проходження осінньо-зимового періоду, а також проведення роботи з оцінювання готовності до роботи в осінньо-зимовий період електропередавальних організацій. Представниками Краматорського відділення інспекції Держенергонагляду у Донецькій області прийнята участь у 5 засіданнях штабів з підготовки об’єктів комунального господарства та соціально – побутової сфери до проходження осінньо-зимового періоду м. Краматорська де вирішувалися проблемні питання, пов’язані з початком і проходженням опалювального періоду 2018-2019 років.

Треба пам’ятати про важливість належної організації експлуатації та обслуговування електроустановок, а саме про першочергове виконання аварійних ремонтів основного устаткування підприємств житлово-комунальної сфери які задіяні в життєзабезпеченні міста.


214Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика