Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Діловим кілам міста! [25 березня 2019  16:15]

З 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. Метро “Лівобережна”, павільйон 3, вхід 3-А) відбудетеся комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

  • XI Міжнародну спеціалізовану виставка «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2019» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, компресори, приводна техніка, насосне обладнання, труби, арматура, фільтри, неметалеві промислові матеріали, діагностичні прилади, засоби промислової автоматизації);
  • XI Міжнародну спеціалізовану виставку PLAST EXPO UA – 2019 (технології та обладнання для виробництва й переробки пластмас та каучуку);
  • Міжнародну спеціалізовану виставку ЛАК&ФАРБА EXPO UA – 2019 (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);
  • III Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D – 2019 (технології, обладнання та матеріали для аддитивного виробництва та 3D друку).

Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру. 

Головна мета виставкових проектів — демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України. 

Доповненням виставної експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів. 

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному сайті: http://www.iec-expo.com.ua. Вхід на виставки безкоштовний. 

Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному виставковому центрі за адресою: Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15

тел./факс: +38 (044) 201-11-61, e-mail: plast@iec-expo.com.ua


207Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика