Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги міських громадських організацій ветеранів! [25 квітня 2019  15:14]

Подовжено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими організаціями ветеранів соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка громадським організаціям ветеранів у 2019 році
 
Управлінням соціального захисту населення Слов’янської міської ради подовжено оголошення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими організаціями ветеранів, для виконання (реалізації) яких у 2019 надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету. 

Конкурс проводиться в рамках Програми соціального захисту деяких категорій мешканців на території Слов’янської міської ради на 2015-2019 роки в межах власних повноважень, затвердженої рішенням міської ради 29.12.2014 № 9-LXXI-6. 

Проведення конкурсу передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (із змінами), Положенням про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженим рішенням виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 06.03.2019 № 448. 

Мета конкурсу – розвиток партнерства з міськими громадськими організаціями соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення м. Слов’янська відповідно до визначених пріоритетних напрямків.

Конкурсні пропозиції, які подаються на конкурс, мають бути спрямовані на вирішення таких пріоритетних завдань: 

Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України, а також відвідування військових поховань і військових пам’ятників. 

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подавати міські громадські організації ветеранів, які:

  • Є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку
  • Зареєстровані не пізніше ніж за 6 місяців до оголошення конкурсу. 

Проекти можуть включати такі види діяльності: 

1. Проведення заходів з військово-патріотичного виховання. 

2. Вшанування та увічнення пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій.

3. Посилення соціального захисту членів громадських організацій ветеранів, надання соціальних послуг. 

У рамках проведення конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які:

  • спрямовані на отримання прибутку;
  • спрямовані на підтримку політичної партії або релігійної організації;

Надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань, передбачених в міському бюджеті на 2019 рік. 

Загальний фонд бюджетних коштів конкурсу проектів, становить 77,0 тис.грн.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту становить не більше 25,5 тис.грн. Грн.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості проекту. Решта 15 % необхідного обсягу фінансування проекту, мають бути забезпечені міськими громадськими організаціями у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 4;
  • опис та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) проекту, заходу за рахунок бюджетних коштів за формою згідно з додатком 5;
  • листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, міських громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
  • інформацію про діяльність учасника конкурсу, зокрема про досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування міської громадської організації ветеранів та осіб з інвалідністю соціального спрямування, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення;
  • документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи міської громадської організації (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції) 

Конкурсна пропозиція складається українською мовою.

Проекти, що подаються для участі у конкурсі, повинні бути розраховані не більше ніж на один бюджетний рік.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути подані в папці, прошнуровані та пронумеровані, укомплектовані відповідно до зазначеного вище переліку документів. Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються у форматі PDF та Microsoft Word (Microsoft Excel) на електронних носіях інформації разом із друкованим варіантом конкурсної пропозиції.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Міські громадські організації ветеранів можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції приймаються з 26.04.2019 по 25.05.2019 року включно, щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, за адресою: 84116 м. Слов’янськ вул.Батюка,40 .

Консультації та додаткова інформація за телефоном (0626)62-29-17 або на сайті 

Строки проведення конкурсу з 26.04.2019 по 25.05.2019 року.


251Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика