Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта [13 лютого 2020  09:51]

Підставою для розробки проекту регуляторного акта є стаття 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункт 10 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами).

Проект регуляторного акта визначає Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов’янську, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями конкурсу з перевезення пасажирів. 

Цілями прийняття регуляторного акта є: 

  • виконання статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами); 
  • проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов’янську згідно норм чинного законодавства; 
  • забезпечення стабільних, безпечних та якісних перевезень пасажирів міським автотранспортом загального користування згідно норм чинного законодавства.

Проект регуляторного акта «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську» та аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені 14.02.2020 в мережі Інтернету на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради за посиланням у розділі «Проекти регуляторних актів». 

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

  • поштовою адресою: 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2;
  • електронною поштою: postmaster@slavrada.gov.ua

 


235Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика