Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 ЦЕНТР ОПЕРТАВНОЇ ПОЛІГРАЦФІЇ «CMYK»

ЦЕНТР ОПЕРТАВНОЇ ПОЛІГРАФІЇ «CMYK» 


ФОП Підченко Денис Леонідович 
Адреса: Донецька обл., м.Слов’янськ, м-н Артема, вул. Батюка, 26
E-mail: cmyk.rpk@gmail.com  

Центр оперативної поліграфії "CMYK" було засновано у січні 2003 року. Будучи студентом на межі 21 століття під час навчання, Денис мав проблеми з доступом до комп’ютерної та оргтехніки. Про інтернет в ті часи взагалі не йшлося. 


«Причина банальна – техніка була настільки дорога, що ми могли про неї тільки мріяти, а в інституті її просто на всіх катастрофічно не вистачало. Ось тоді виникла ідея універсального сервісу для студентів та викладачів: копіювально-поліграфічного центру» - розповідає Денис. 


Денису вдалося заощадити невеличку суму грошей та відкрити центр, який складався з 6-ти комп’ютерів, принтеру, копіру та невеличкого відділу канцелярських товарів та дрібної електроніки з витратними матеріалами із доступом до мережі інтернет. За пару років вони стали дуже популярні серед студентів, школярів, викладачів,а також місцевого населення. 

«Рух бізнесу надавало те, що їм були просто цікаві сучасні цифрові та поліграфічні технології. Завдяки їх вивченню ми завжди мали низьку вартість кінцевої продукції та найвищу якість готової продукції». Так у 2004 році нами були впроваджені перші в регіоні струменеві принтери з системою неперервної подачі чорнил. А в 2007 році ми почали застосовувати цифрове фото та відеотехніку, а також новітні цифрові системи для обробки фото та відео» - ділиться Підченко Денис. 


Після важкої кризи 2009-2010 років на останні кошти він вирішив відкрити новий напрямок друку в нашому місті: кольоровий лазерний друк. Було закуплено обладнання фірми Konica Minolta та Epson.Тепер можна було отримати друк якістю великих типографій з тисячними тиражами в одиничних тиражах і дійсно якість друку здивувала клієнтів. До нього почали їхати клієнти з різних куточків нашого міста. 

«Ми почали друкувати для професійних фотографів, займались оформленням фотовиставок, а також друкували дрібно тиражну продукцію для бізнесу: візитівки, флаєри, листівки, каталоги, журнали, меню. Почали виконувати додрукову і післядрукову обробку продукції». 

До весни 2014 року компанія складалась з двох людей: Дениса та його рідного брата, який в той час навчався в інституті, а потім з Дениса та його дружини. 

В 2014 року він з дружиною відкрили філіал у м. Краматорську та запустили другу цифрову машини – і тут починається захват у м. Слов’янську та бойові дії на території нашого міста. 


«Врятувало те, що навчальні заклади працювали ще по інерції та звертались викладачі та студенти у яких був період дипломів та креслень. Ми майже єдині, хто працював у місті не дивлячись на будь які бомбування. За виключенням останніх 4х тижнів перед звільненням Слов’янська. У місті Краматорськ наш офіс працював весь час! В Слов’янську ми виходили лише за телефонною домовленістю. Це дало змогу розрахуватися з боргами. По закутах потрапляли у місто мимо блок-постів сепаратистів. На зворотному шляху забирали всіх бажаючих виїхати з міста, які збиралися біля Декор-Сервісу» - ділиться спогадами пан Дениc. 


Від початку звільнення міста зайшли багато міжнародних гуманітарних організацій, з якими швидко познайомилися, брав участь в тих чи інших гуманітарних акціях, які вони проводили збираючи людей через соціальні мережі. До початку бойових дій основними поліграфічними центрами в регіоні була Горлівка та Донецьк. Проте вони були окуповані. З боку міжнародних донорів була велика потреба у випуску поліграфічної продукції, широкоформатного друку, сувенірної, брендованої та корпоративної продукції. І вони вирішили відповісти на запит ринку і придбали перший широкоформатний принтер. Це була дуже стара і розбита машина японської фірми Mіmакі. 

У 2016 році вирішили вперше відновити кредитну лінію. Та почали створювати мережу центрів оперативної поліграфії «CMYK». Аби розширити власний бізнес, Денис взяв участь у програмі «Український донецький куркуль» та виграв грант на погашення відсотків по кредитам. Створено 4 центри у трьох містах, понад 17 робочих місць. 

У 2018 році були впроваджені технології УФ-друку по будь-якій поверхні, ДТГ-друку на тканині, лазерне та фрезерне різання та гравіювання матеріалів. 

В майбутньому планують налагодити прямий друк по текстилю для швейної галузі нашого регіону. 


З 2019 року вони вирішили йти на міжнародний рівень. Стали учасниками текстильних та поліграфічних виставок у Варшаві, Мюнхені. Також стали учасниками текстильного кластеру Фешн Кластер Україна. Постійно беруть участь у заходах які провадяться Донецькою торгово-промисловою палатою, МОМ та облдержадміністрацію. 

В 2019 році компанія стала переможцем ХІ регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2019», у номінації «Впровадження інноваційних та новітніх технологій у діяльність та виробництво». Взяли участь у виставці Схід-Експо2019, на якій намагались достойно представити місто Слов’янськ. 

На сьогодні Центр оперативної поліграфії РПК «CMYK - це кращий вибір.


288Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика