Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВЦА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

Про ЦНАПАдреса: пл. Соборна, буд. 2, місто Слов'янськ Донецької області, 84122
Телефон: (06262) 2-34-81, 3-50-48
E-mail: cnap@slavrada.gov.ua  
Вебсайт: https://cnap.slavrada.gov.ua
Начальник — Головаченко Ганна Миколаївна
Заступник начальника — Світличний Дмитро Валерійович

Графік роботи ЦНАП 

Часи прийому:
Понеділок, Середа, Четвер, П'ятниця, Субота — з 08:00 до 16:00
Вівторок — з 08:00 до 20:00 

Опрацювання документів:
Понеділок, Середа, Четвер — з 16:00 до 17:00 

Графік роботи відділу з реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб 

Часи прийому (прийом заяв з необхідним пакетом документів для отримання адміністративних послуг та видача їх результату здійснюється згідно електронної черги):
з понеділка по четвер з 08:00 до 12:00 та з 13:00 до 16:00,
в п’ятницю з 08:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:00.

Опрацювання документів:
Понеділок - четвер — з 16:00 до 17:00., п'ятниця — з 15:00 до 16:00.

Центр надання адміністративних послуг міста Слов'янська (далі – ЦНАП) розпочав свою роботу з 1 вересня 2013 року, є структурним підрозділом Слов'янської міської ради і утворений рішенням Слов'янської міської ради від 11.06.2013 №13-XLIV-6 з метою забезпечення надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктом надання адміністративних послуг. Затверджено Положення про Центр та Регламент роботи.

Приміщення ЦНАП відповідає усім сучасним вимогам і стандартам: облаштований сектор прийому та очікування осіб; враховані норми для осіб з інвалідністю (пандус, тактильна плитка, інформаційні таблички зі шрифтом Брайля); облаштований дитячий куточок і кімната матері та дитини; впроваджено систему «електронна черга» та інформаційний термінал; встановлено POS-термінал для оплати послуг; робочі місця працівників ЦНАП обладнані сучасною технікою. 

Організовано 38 робочих місць адміністраторів у фронт-офісі та 14 працівників у бек-офісі. Разом з тим, слід зазначити що в приміщенні ЦНАП свої послуги надають відділ з ведення реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб, Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області, а також представники медичних закладів (укладання декларацій з сімейним лікарем). 

Адміністративні послуги у сфері реєстрації місця проживання надаються відділом з реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб Слов'янської міської ради.

В приміщені ЦНАП встановлено п'ять робочих станцій для видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки і паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Рішенням виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 19.06.2019 № 1391 затверджено Перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг міста Слов'янська. Відповідно до вищезазначеного Переліку, Центром надання адміністративних послуг міста Слов'янська надається 208 адміністративних послуг центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування в таких сферах, як: оформлення та видача паспортів громадянина України у форті ID – картки, та для виїзду закордон; оформлення посвідчень багатодітних сімей; містобудування та архітектури; державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, та речових прав на нерухоме майно; служби у справах дітей; житлових питань; земельних відносин; питань екології та водних ресурсів; надання довідок щодо зареєстрованих осіб та інші.


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВЦА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua