Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Про ЦНАП

Адреса: пл. Соборна, буд. 2, місто Слов'янськ Донецької області, 84122
Телефон: (06262) 2-34-81, 3-50-48
E-mail: cnap@slavrada.gov.ua  
Начальник — Головаченко Ганна Миколаївна
Заступник начальника — Світличний Дмитро Валерійович

Графік роботи ЦНАП 

Часи прийому:
Понеділок, Середа, Четвер, П'ятниця, Субота — з 08.00 до 16.00
Вівторок — з 08.00 до 20.00 

Опрацювання документів:
Понеділок, Середа, Четвер — з 16.00 до 17.00

Центр надання адміністративних послуг міста Слов'янська (далі – ЦНАП) розпочав свою роботу з 1 вересня 2013 року, є структурним підрозділом Слов'янської міської ради і утворений рішенням Слов'янської міської ради від 11.06.2013 №13-XLIV-6 з метою забезпечення надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктом надання адміністративних послуг. Затверджено Положення про Центр та Регламент роботи.

Приміщення ЦНАП відповідає усім сучасним вимогам і стандартам: облаштований сектор прийому та очікування осіб; враховані норми для осіб з інвалідністю (пандус, тактильна плитка, інформаційні таблички зі шрифтом Брайля); облаштований дитячий куточок і кімната матері та дитини; впроваджено систему «електронна черга» та інформаційний термінал; встановлено POS-термінал для оплати послуг; робочі місця працівників ЦНАП обладнані сучасною технікою. 

Організовано 38 робочих місць адміністраторів у фронт-офісі та 14 працівників у бек-офісі. Разом з тим, слід зазначити що в приміщенні ЦНАП свої послуги надають відділ з ведення реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб, Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області, а також представники медичних закладів (укладання декларацій з сімейним лікарем).

В приміщені ЦНАП встановлено п'ять робочих станцій для видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки і паспорта громадянина України для виїзду за кордон.


© 2005 - 2018 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua