Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 247
Оприлюднено 14.04.2016

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.04.2016 № 247
м. Слов'янськ

Про проведення обстеження пасажиропотоків
на міських автобусних маршрутах загального
користування міста Слов’янська 


Відповідно до пункту 2 частини „а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про автомобільний транспорт”, на виконання наказу Міністерства інфраструктури України від 15 липня 2013 року № 480 „Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом”, враховуючи лист Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України від 12.11.2013 №25/4144-13, лист Антимонопольного комітету від 29.04.2015 №03-33/239 «Щодо запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції при встановленні тарифів на послуги з перевезення пасажирів», з метою встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на транспортні послуги та визначення кількості безоплатно перевезених пасажирів (пільгових категорій громадян) і платних пасажирів у загальному обсязі перевезених пасажирів, виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов`янську (додаток 1).

2. Створити робочу групу з обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування міста Слов’янська та затвердити її склад (додаток 2).

3. Провести власними силами комплексне обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 15 липня 2013 року № 480 „Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» та Порядку проведення обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов`янську з використанням табличного методу.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шаульську В.В.


Міський голова                                                                                                     В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua