Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 265/1
Оприлюднено 14.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.04.2016 № 265/1
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Заіченка Д.М. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Заіченко Денис Михайлович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою дозволити перепланування квартири (конфіденційна інформація) шляхом перенесення перегородок, об’єднання санвузла. 

Зазначена квартира належить заявнику на праві приватної власності на підставі договору купівлі-продажу квартири (конфіденційна інформація). 

Наданий проект перепланування квартири (конфіденційна інформація) виконаний ПП «БУДІВЕЛЬНА ПРОЕКТНО – ЕКСПЕРТНА КОМПАНІЯ»» та погоджений КП «ЖЕК № 1». 

Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити гр. Заіченку Денису Михайловичу перепланування квартири (конфіденційна інформація) шляхом перенесення перегородок, об’єднання санвузла, відповідно до погодженого проекту.

2. Рекомендувати гр. Заіченку Денису Михайловичу після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                              В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua