Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 265/5
Оприлюднено 14.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.04.2016 № 265/5
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Гьоргян Б.Г.

До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Гьоргян Бахшик Генадійович, який мешкає за адресою: (конфіденційна інформація) з проханням про переведення садового будинку (конфіденційна інформація) у жилий будинок. 

Зазначений садовий будинок належить заявнику згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна (конфіденційна інформація). 

Надано звіт про проведення технічного огляду садового будинку, складений ПП «СПЕК-7» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд Дзядік О.Я. (конфіденційна інформація) 

Керуючись ст. 8-1 Житлового кодексу Української РСР, Порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015р. №321, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Перевести садовий будинок (конфіденційна інформація) у жилий будинок.

2. Рекомендувати гр. Гьоргян Бахшику Генадійовичу внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та здійснити реєстрацію об’єкту нерухомого майна з урахуванням п.1 даного рішення.


Міський голова                                                                                                В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua