Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 01.06.2016 № 372
Оприлюднено 08.06.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

Від 01.06.2016 № 372
м. Слов’янськ

Про встановлення опіки над
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна) року народження, яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над дитиною, (інформація конфіденційна), у зв’язку з тим, що батько, (інформація конфіденційна), помер 01.08.2010 року (актовий запис від 11.08.2010 року №1174, складений відділом реєстрації актів цивільного стану по м.Слов’янську Слов’янського міськрайонного управління юстиції Донецької області), мати, (інформація конфіденційна), померла 29.03.2016 року (актовий запис від 31.03.2016 року №557, складений відділом державної реєстрації актів цивільного стану по м.Слов’янську Слов’янського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області), яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини-сироти, не має братів чи сестер, не володіє на правах власності рухомим та нерухомим майном, зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з захисту прав дитини від 26.05.2016 року, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна) року народження, опікуном над дитиною, (інформація конфіденційна) року народження. 

2. Зобов’язати опікуна, (інформація конфіденційна), оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 01 червня звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність. 

3. Закріпити за (інформація конфіденційна) року народження, право користування житловим приміщенням за адресою: (інформація конфіденційна). 

4. Дотримання права користування житловим приміщенням (інформація конфіденційна) року народження, покласти на опікуна (інформація конфіденційна). 

5. Зобов’язати опікуна, (інформація конфіденційна), оформити на ім’я (інформація конфіденційна) року народження, право власності на спадкове нерухоме майно, після померлої матері дитини, яке розташоване за адресою: (інформація конфіденційна). 

6. Збереження нерухомого спадкового майна дитини, (інформація конфіденційна) року народження, яке належало на правах власності померлій матері - (інформація конфіденційна), що знаходиться за адресою: (інформація конфіденційна), покласти на опікуна (інформація конфіденційна). 

7. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Свинаренко) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини. 

8. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим): 

8.1. Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за нею сімейного лікаря. 

8.2. Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду. 

8.3. Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря. 

9. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський): 

9.1. Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання. 

9.2. Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини. 

10. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах. 

11. Просити Слов’янський відділ поліції у Донецькій області (Альошин) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та опікуна. 

12. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі. 

13. Рішення виконкому Слов’янської міської ради від 18.05.2016 №333/2 «Про влаштування на повне державне утримання (інформація конфіденційна)» вважати таким, що втратило чинність. 

14. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                      В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua