Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 01.06.2016 № 397
Оприлюднено 08.06.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

від 01.06.2016 № 397
м. Слов’янськ


Про визначення відповідального
за зберігання протоколів зборів
співвласників багатоквартирного
будинку


Враховуючи Закон України від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», постанову Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №109 «Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами», наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.08.2015 №203 «Про затвердження форми протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку», керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Визначити управління комунальної власності Слов’янської міської ради (Чичкан) відповідальним за зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення їх результативних частин на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради.

2. Доручити:

2.1. Управлінню комунальної власності Слов’янської міської ради (Чичкан) здійснити роботу зі зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку з питань:
- визначення управителя та його відкликання, затвердження та зміни умов договору з управителем;
- обрання уповноваженої особи (осіб) співвласників під час укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням.

2.2. Відділу інформаційного забезпечення Слов’янської міської ради (Самохвалов) створити на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради окремий розділ про рішення, прийняті зборами співвласників, щодо управління багатоквартирним будинком, в якому повинна бути забезпечена можливість пошуку результативних частин протоколів з питань, зазначених у п.2 даного рішення, зокрема за адресами багатоквартирних будинків.

2.3. Загальному відділу Слов’янської міської ради (Бабенко) внести зміни в інструкцію з діловодства в Слов’янській міської раді, яка затверджена рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 15.05.2013 №297, щодо формування справ, протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та їх зберігання.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Шаповалова І.В.


Міський голова                                                                                                     В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua