Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 15.06.2016 № 410
Оприлюднено 21.06.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.06.2016 № 410
м. Слов’янськ

Про дозвіл укладання договорів
дарування та купівлі-продажу


Розглянувши заяви та надані документи гр. (інформація конфіденційна) про дозвіл продати квартиру номер (інформація конфіденційна) в місті Слов'янську Донецької області 1/6 частка та право користування якою належить (інформація конфіденційна), в зв’язку з тим, що на ім'я малолітнього (інформація конфіденційна), дарується ¼ частка квартири номер (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Донецької області, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 08.06.2016 року, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) прийняти в дар на ім’я малолітнього (інформація конфіденційна), ¼ частку квартири номер (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Донецької області, укласти та підписати договір дарування. 

2. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) продати 1/6 частку квартири номер (інформація конфіденційна) в місті Слов'янську Донецької області, яка належить малолітньому (інформація конфіденційна) , укласти та підписати договір купівлі-продажу. 

3. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) продати квартиру номер (інформація конфіденційна) в місті Слов'янську Донецької області, укласти та підписати договори купівлі-продажу.


Міській голова                                                                                                     В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua