Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 03.08.2016 № 526
Оприлюднено 10.08.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

від03.08.2016 № 526
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Мухаматгалєєва В.Р.

До виконкому Слов’янської міської ради звернулися гр. Мухаматгалєєв Віталій Рамазанович, який мешкає за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою про переведення частки квартири (конфіденційна інформація) у м. Слов’янську із житлового фонду у нежитловий для подальшої реконструкції шляхом її приєднання до вбудованого приміщення магазину канцтоварів (конфіденційна інформація).
17/50 часток квартири (конфіденційна інформація), які складаються з житлової кімнати «4» площею 14,7м2, належать гр. Мухаматгалєєву В.Р. на праві спільної часткової власності згідно договору купівлі-продажу частки квартири від 15.04.2016, посвідченого Соловар В.І., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстрованого в реєстрі за № 891.
Вбудоване приміщення магазину канцтоварів (конфіденційна інформація) м. Слов’янську належить гр. Мухаматгалєєву В.Р. на праві приватної власності на підставі договору купівлі – продажу від 25.04.2008, посвідченого Панченко А.В., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстрованого в реєстрі за № 3485.
Представлений технічний висновок за результатами огляду технічного стану будівельних конструкцій квартири (конфіденційна інформація), складений ПП «СПЕК - 7» за участю експерта Дзядік О.Я. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №001574, виданий Атестаційною архітектурно – будівельною комісією Мінрегіону України 22.02.2013) та погоджений житлово – будівельним кооперативом №19 «СОЮЗ», згода співвласника квартири.
Керуючись Порядком переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежилі для розміщення об’єктів невиробничої сфери на території Слов’янської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 10.07.2012 № 12-XXVIII-6, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Перевести 17/50 часток квартири (конфіденційна інформація) із житлового фонду у нежитловий для подальшої реконструкції шляхом її приєднання до вбудованого приміщення магазину канцтоварів (конфіденційна інформація).

2. Зобов’язати гр. Мухаматгалєєва Віталія Рамазановича реконструкцію приміщення здійснювати в установленому законодавством порядку. 


Міський голова                                                                                               В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua