Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 18.01.2017 № 36/1
Оприлюднено 26.01.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.01.2017 №36/1
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Тріпака Ю.П.
гр. Тріпак О.А. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулися гр. Тріпак Юрій Петрович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація) та гр. Тріпак Олена Анатоліївна, зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), яка діє в своїх інтересах та в інтересах малолітнього сина Тріпака Вадима Сергійовича народження та неповнолітнього сина Тріпака Євгена Сергійовича, з заявою про надання дозволу на зміну функціонального призначення кондитерського цеху за адресою вул. Короленка, 9 А, м. Слов’янськ для подальшого розміщення магазину без виконання будівельних робіт.
Надані: 

- свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 04.03.2014, індексний номер: 18542356, зареєстроване в реєстраційній службі Слов’янського міськрайонного управління юстиції Донецької області; 

- свідоцтво про право на спадщину від 30.12.2014 р., посвідчене Бігуном В.В., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстроване в реєстрі за №4429; 

- технічний висновок за результатами огляду технічного стану будівельних конструкцій будівлі кондитерського цеху щодо можливості зміни функціонального призначення під магазин за адресою: вул. Короленка, 9 А, м. Слов’янськ, Донецької області, складений ПП «БПЕК» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд Кушнарьової О.І. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №002811, виданий Атестаційною архітектурно – будівельною комісією Мінрегіону України 10.10.2013).
Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. Тріпаку Юрію Петровичу та гр. Тріпак Олені Анатоліївні, що діє в своїх інтересах та інтересах неповнолітнього сина Тріпака Вадима Сергійовича і малолітнього сина Тріпака Євгена Сергійовича, зміну функціонального призначення кондитерського цеху за адресою вул. Короленка, 9 А, м. Слов’янськ для подальшого розміщення магазину без виконання будівельних робіт.

2. Рекомендувати гр. Тріпаку Юрію Петровичу та гр. Тріпак Олені Анатоліївні внести зміни в матеріали технічної інвентаризації з урахуванням п.1 даного рішення. 


Міський голова                                                                                                В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua