Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 № 71/4
Оприлюднено 03.02.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

від 01.02.2017 № 71/4
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Вишня С.В. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Вишня Сергій Веніамінович, який зареєстрований за адресою (конфіденційна інформація), з заявою дозволити перепланування квартири № 27 у житловому будинку № 50 по вул. Торській у м. Слов’янську шляхом перенесення і розбирання перегородок, влаштування дверних прорізів. 

Надані: 

- договір купівлі-продажу квартири від (конфіденційна інформація), посвідчений Бігун В.В., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстровано в реєстрі (конфіденційна інформація). 

- проект перепланування квартири № 27 в житловому будинку № 50 по вул. Торській у м. Слов’янську, виконаний ПП «СПЕК-7» та погоджений балансоутримувачем житлового будинку КП «ЖЕК №7». 

Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. Вишні Сергію Веніаміновичу перепланування квартири № 27 у житловому будинку № 50 по вул. Торській у м. Слов’янську шляхом перенесення і розбирання перегородок, влаштування дверних прорізів, відповідно до погодженого проекту.

2. Рекомендувати гр. Вишні Сергію Веніаміновичу після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                               В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua