Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 15.02.2017 № 133/2
Оприлюднено 15.03.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.02. 2017 №133/2
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Атаманчука Г.С. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Атаманчук Геннадій Сергійович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), з проханням надати згоду на реконструкцію частини нежилого приміщення загальною площею 112,5м2 та нежитлового приміщення загальною площею 71,7м2, розташованих у житловому будинку №11 по вул. Тараса Шевченка в м. Слов’янську шляхом їх об’єднання та прибудови. 

Надані: 

договір купівлі – продажу частини нежилого приміщення загальною площею 112,5м2 від (конфіденційна інформація), посвідчений Соловар В.І., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу, зареєстровано в реєстрі (конфіденційна інформація); 

договір купівлі – продажу нежитлового приміщення загальною площею 71,7м2 від (конфіденційна інформація), посвідчений Соловар В.І., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу, зареєстровано в реєстрі (конфіденційна інформація); 

ескізний проект прибудови торгівельного приміщення до магазину «Балу» по вул. Тараса Шевченка, 11 у м. Слов’янську, погоджений балансоутримувачем будинку КП «ЖЕК №1».
Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Надати гр. Атаманчуку Геннадію Сергійовичу згоду на реконструкцію частини нежилого приміщення загальною площею 112,5м2 та нежитлового приміщення загальною площею 71,7м2, розташованих у житловому будинку №11 по вул. Тараса Шевченка в м. Слов’янську шляхом їх об’єднання та прибудови.

2. Рекомендувати гр. Атаманчуку Геннадію Сергійовичу будівельні роботи проводити в установленому законодавством порядку, після отримання дозвільних документів. 


Міський голова В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua