Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 19.07.2017 № 516/1
Оприлюднено 01.08.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

Від 19.07.2017 №516/1
м. Слов'янськ

Про влаштування до дитячого будинку сімейного типу
(інформація конфіденційна) на виховання
та спільне проживання дитини
(інформація конфіденційна) 


Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяву та надані документи громадянами України (інформація конфіденційна), які зареєстровані та мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), щодо поповнення дитячого будинку сімейного типу та влаштування до нього на виховання та спільне проживання малолітньої дитини, (інформація конфіденційна). 

Встановлено, що (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Слов’янської райдержадміністрації, влаштований до КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м.Слов’янську Донецької області», має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, у зв’язку з тим, що мати дитини, (інформація конфіденційна), позбавлена батьківських прав заочним рішенням Слов’янського міськрайонного суду від 15.11.2016 року (справа №2-243/3022/2016, 243/5901/16-ц), батько дитини, (інформація конфіденційна) засуджений до 3 років позбавлення волі вироком Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 24.02.2017 року (справа №243/891/17, провадження №1-кп/243/265/2017), має сестру, (інформація конфіденційна), та брата, З(інформація конфіденційна), які виховуються в дитячому будинку сімейного типа (інформація конфіденційна), мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), рухомого та нерухомого майна на правах власності не має. 

Подружжя (інформація конфіденційна) має позитивний досвід виховання дітей - вихованців впродовж 7 років та має досвід виховання однієї власної дитини. (інформація конфіденційна) мешкають у власному будинку з усіма зручностями за адресою: (інформація конфіденційна), матеріально забезпечені, до кримінальної відповідальності не притягувались, засудженими не значаться, у розшуку не перебувають, стан їх здоров’я відповідає вимогам, які пред’являються до батьків-вихователів. 

Враховуючи рекомендації Донецького обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Слов’янського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висновок служби у справах дітей міської ради про наявність умов для поповнення дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), з метою захисту прав та законних інтересів дитини, керуючись ст.ст.256-5, 256-6, 256-7, 256-8 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу”, ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Передати з 21.08.2017 року на виховання та спільне проживання в дитячий будинок сімейного типу (інформація конфіденційна) малолітню дитину, (інформація конфіденційна). 

2. Покласти на батьків-вихователів (інформація конфіденційна) персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток дитини, створення належних умов для розвитку її природних здібностей, виховання, навчання, підготовку дитини до самостійного життя та праці. 

3. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова): 

3.1 Підготувати договір про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу на виховання та спільне проживання. 

3.2 Надати батькам-вихователям документи на дитину. Здійснювати контроль за виконанням умов договору, умовами проживання, виховання дитини в дитячому будинку сімейного типу. 

3.3 Готувати щорічно до 19 липня звіт про стан утримання та розвитку дитини в дитячому будинку сімейного типу. 

4. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова): 

4.1 Закріпити за дитячим будинком сімейного типу соціального працівника, видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дитини у дитячому будинку сімейного типу, соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу. 

4.2 Забезпечити здійснення соціального супроводу дитячого будинку сімейного типу, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу. 

4.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 19 липня звіт про виконання плану соціального супроводу дитини та дитячого будинку сімейного типу. 

5. Управлінню соціального захисту населення (Альохіна): 

5.1 Здійснювати призначення і виплати державної соціальної допомоги на дитину і грошового забезпечення батькам–вихователям у межах видатків, передбачених у державному бюджеті. 

5.2 Здійснювати виплати на дитину та грошове забезпечення батькам–вихователям щомісяця до 20 числа. 

6. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим): 

6.1 Закріпити за дитиною-вихованцем дільничного сімейного лікаря. 

6.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання дитини у дитячому будинку сімейного типу. 

6.3 Забезпечити здійснення диспансерного нагляду за дитиною та проходження нею двічі на рік медичного огляду. 

6.4 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здоров’я дитини в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 19 липня звіт про стан здоров’я дитини, дотримання батьками–вихователями рекомендацій лікаря. 

7. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський): 

7.1 Забезпечити право на здобуття освіти дитиною-вихованцем, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання. 

7.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дитини у дитячому будинку сімейного типу. 

7.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан навчання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 19 липня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в дитячому будинку сімейного типу необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь батьків-вихователів у вихованні дитини. 

8. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення дитини на пільгових умовах. 

9. Начальнику фінансового управління Слов’янської міської ради (Ковальов) опрацювати пропозиції по джерелам фінансування дитячого будинку сімейного типу. 

10. Рекомендувати Слов’янському відділу Головного управління Національної поліції України у Донецькій області (Альошин): 

10.1 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дитини у дитячому будинку сімейного типу. 

10.2 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан захисту прав та законних інтересів дитини в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 19 липня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дитини-вихованця та батьків-вихователів. 

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль - на заступника міського голови Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                                В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua