Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 19.07.2017 № 537/1
Оприлюднено 02.08.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

від 19.07.2017 № 537/1
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Голубятникова С.В. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Голубятников Сергій Віталійович з заявою про надання поштової адреси нежитловим будівлям експериментального корпусу (конфіденційна інформація)у м. Слов’янськ, у зв’язку з поділом.
Надані:
- інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна від 24.05.2016 №59723716, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 928786814141.
- висновок щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна нежитлової будівлі експериментального корпусу (конфіденційна інформація) у м. Слов’янськ, виконаний ТОВ «СЛОВТЕХІНВЕНТ» за участю інженера з інвентаризації нерухомого майна Чернявського Віктора Юрійовича.
З метою упорядкування поштових адрес об’єктів нерухомого майна, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Надати нежитловій будівлі експериментального корпусу (конфіденційна інформація) у м. Слов’янськ, наступну поштову адресу:

(конфіденційна інформація), м. Слов’янськ.

2. Надати нежитловій будівлі експериментального корпусу (конфіденційна інформація) у м. Слов’янськ, наступну поштову адресу:

(конфіденційна інформація), м. Слов’янськ.

3. Рекомендувати гр. Голубятникову Сергію Віталійовичу здійснити поділ об’єкту нерухомого майна з урахуванням наданих поштових адрес. 


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua