Офіційний сайт Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 16.08.2017 № 557
Оприлюднено 17.08.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 16.08.2017 № 557
м. Слов'янськ

Про приватизацію квартири 


Від наймача Лещенко Олександра Олександровича надійшли заява та матеріали по приватизації квартири (конфіденційна інформація) в м. Слов’янську, яка використовується ним та членами родини на умовах найму, згідно cт. 8 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, Наказу міністерства з питань житлово-комунального господарства №-396 від 16.12.2009 зареєстрового в Міністерсві юстиції України 29.01.2010 р. за №109/17404 “Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян” та керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш У Є :

1.Прохання наймача Лещенко Олександра Олександровича задовольнити і квартиру (конфіденційна інформація) передати в спільну часткову власність в рівних частках з виплатою компенсації за брак площі кожному члену родини і визначити його уповноваженим власником квартири, за згодою членів родини. 

2.Розрахунок площі, яка приватизується безкоштовно та вартість надлишків загальної площі, затвердити. 

3.Узяти до відома, що кошти у розмірі двадцять дев’ять копійок за надлишок загальної площі Лещенко О.О. зобов’язується внести на розрахунковий рахунок (конфіденційна інформація) до одержання свідоцтва про право власності на житло. 

4.Узяти до відома, що кошти у розмірі чотири гривні двадцять дев’ять копійок за надлишок загальної площі Лещенко Г.Г. зобов’язується внести на розрахунковий рахунок (конфіденційна інформація) до одержання свідоцтва про право власності на житло. 

5.Відділу по обліку та розподілу житлової площі міської ради оформити свідоцтво про право власності на житло. 

6.КП “ЖЕК №-4” укласти з гр. Лещенко О.О. угоду-зобов'язання щодо ремонту та обслуговування квартири приватного власника в будинку державного житлового фонду.


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua