Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 24.01.2018 № 52
Оприлюднено 26.01.2018

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


Від 24.01.2018 № 52
м. Слов'янськ


Про затвердження Орієнтовного плану
проведення виконавчим комітетом
Слов'янської міської ради консультацій
з громадськістю на 2018 рік 


Враховуючи Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», пропозиції відділів, управлінь Слов’янської міської ради, з метою підготовки проектів рішень на розгляд Слов’янської міської ради, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Орієнтовний план проведення виконавчим комітетом Слов'янської міської ради консультацій з громадськістю на 2018 рік (далі - Орієнтовний план), що додається

2. Керівникам управлінь, відділів Слов'янської міської ради:
2.1. Забезпечити виконання заходів, передбачених Орієнтовним планом;
2.2. У разі потреби надавати до відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Орієнтовного плану. 

3. Відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко) забезпечити оприлюднення Орієнтовного плану на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради у триденний строк після прийняття даного рішення та своєчасне (у разі потреби) узагальнення пропозицій управлінь та відділів щодо внесення змін і доповнень до Орієнтовного плану.
 
4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко), контроль - на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                               В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua