Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 02.02.2018 № 63/3
Оприлюднено 07.02.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

Від 02.02.2018 № 63/3
м. Слов’янськ

Про демонтаж самовільно встановленої 
тимчасової споруди для провадження 
підприємницької діяльності на перетині 
вул. Шовковична та вул. Ярмаркова 
(біля гуртожитку Слов’янського хіміко-механічного технікуму, кіоск).
 


Управлінням містобудування та архітектури Слов’янської міської ради та Інспекцією міської ради з благоустрою м. Слов’янська виявлено самовільно встановлену тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності на перетині вул. Шовковична та вул. Ярмаркова (біля гуртожитку Слов’янського хіміко-механічного технікуму, чим порушено п.2.2 Правил благоустрою Слов’янської міської ради, затверджених рішенням Слов’янської міської ради від 27.02.2007 року №119-Х-5. Особа власника тимчасової споруди не встановлена. 

Припис Інспекції міської ради з благоустрою м. Слов’янська від 11.07.2017 року №211 з вимогою демонтувати тимчасову споруду упродовж десяти календарних днів наклеєний на фронтальну частину тимчасової споруди з фотофіксацією припису. Зазначена інформація оприлюднена на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради. 

Враховуючи невиконання припису щодо демонтажу тимчасової споруди, керуючись ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 4.4 Порядку виявлення, демонтажу, обліку, зберігання самовільно встановлених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Слов’янська та подальшого розпорядження ними, затвердженого рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 12.09.2016 №632, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Здійснити примусовий демонтаж тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на перетині вул. Шовковична та вул. Ярмаркова (біля гуртожитку Слов’янського хіміко-механічного технікуму, кіоск).

2. Визначити склад робочої комісії з проведення демонтажу (у додатку).

3. Доручити КП «АТП 052814» (Водоп’янов) провести демонтаж тимчасової споруди та забезпечити її зберігання.

4. Слов’янському відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Донецькій області (Альошин) забезпечити публічну безпеку і порядок під час проведення зазначеного заходу.

5. Слов’янському РЕМ ДТЕК Донецькобленерго (Колесник) здійснити від’єднання тимчасової споруди від електромереж.

6. Доручити управлінню містобудування та архітектури (Пахомов) оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Д.В.Сіваша.


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua