Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету  від 04.04.2018 № 214/1
Оприлюднено 06.04.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

Від 04.04.2018 №214/1
м. Слов’янськ

Про встановлення піклування над
Довгань Анною Володимирівною 


Розглянувши заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна) року народження, яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення піклування над (інформація конфіденційна) року народження (інформація конфіденційна) перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, враховуючи, що батьки дитини, (інформація конфіденційна), визнані безвісно відсутніми рішенням Слов’янського міськрайонного суду від 22.01.2018 року (справа 2-0/243/12/2018, провадження 243/8850/17), не має братів, сестер, дитина зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 28.03.2018 року, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна) року народження, піклувальником над дитиною, (інформація конфіденційна) року народження. 

2. Зобов’язати піклувальника (інформація конфіденційна), оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 04 квітня звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність. 

3. Закріпити за (інформація конфіденційна) р.н., право користування житловим приміщенням за адресою: (інформація конфіденційна). 

4. Дотримання права користування житловим приміщенням (інформація конфіденційна), покласти на піклувальника (інформація конфіденційна). 

5. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини. 

6. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):
6.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за нею сімейного лікаря.
6.2 Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду.
6.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання піклувальником рекомендацій лікаря. 

7. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):
7.1 Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.
7.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь піклувальника у вихованні дитини. 

8. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах. 

9. Просити Слов’янський відділ поліції Головного Управління Національної поліції у Донецькій області (Альошин) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та піклувальника. 

10. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі. 

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                               В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua