Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету  від 16.05.2018 № 317
Оприлюднено 22.05.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 


від 16.05.2018 № 317
м. Слов’янськ


«Про клопотання перед Слов’янською радою 
про затвердження норм витрат матеріального 
забезпечення проведення та участі у 
фізкультурно-оздоровчих і спортивних 
заходах, матеріальне забезпечення їх учасників»


Розглянувши інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Міщенка О.М. «Про матеріальне забезпечення проведення та участі у фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах та матеріальне забезпечення їх учасників», з метою належного фінансування сфери фізичної культури та спорту, забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів різних рівнів, створення сприятливих умов з організації якісного, змістовного дозвілля широких верств населення, беручи до уваги Постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.1992 № 63 «Про впровадження фінансування та матеріального забезпечення у галузі спорту» та від 18.09.2013 № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня», наказ Міністерства молоді та спорту України від 27 січня 2014 року № 146 «Про затвердження грошової добової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів», з метою соціального захисту спортсменів та тренерів міста, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради:

В И Р І Ш У Є:

1. Клопотати перед Слов’янською міською радою про:
1.1. затвердження порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів міського бюджету учасників фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів (додаток 1);
1.2. затвердження порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів (додаток 2)
1.3. затвердження граничних грошових добових норм витрат на забезпечення харчуванням учасників фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів (додаток 3)
1.4. затвердження граничних грошових добових норм витрат на забезпечення спортсменів-учасників фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів лікарськими засобами та виробами медичного призначення та медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів (додаток 4).
1.5. затвердження граничних грошових норм витрат на нагородження переможців та призерів фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів (додаток 5) 

2. Рішення виконавчого комітету від 24.03.2016 № 230 «Про матеріальне забезпечення проведення та участі у спортивних та спортивно-масових заходах та матеріальне забезпечення їх учасників»
 визнати таким, що втратило чинність. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І. 


Міський голова                                                                                             В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua