Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 15.08.2018 № 570
Оприлюднено 15.08.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


Від 15.08.2018 № 570
м. Слов’янськ

“Про стан та перспективи фінансування
та виплати пенсій у другому півріччі 2018 року
Слов’янським об’єднаним управлінням
Пенсійного фонду України Донецької області ”. 


Розглянувши доповідь начальника Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, виконком Слов’янської міської ради відмічає, що протягом I півріччя 2018 року контингент одержувачів пенсій по управлінню складає 99,2 тис.осіб.
Завдяки проведеним масовим та індивідуальним перерахункам середній розмір пенсії з початку року збільшився з 3375,66 до 3514,9 грн. Порівняно з першим півріччям минулого року потреба на виплату пенсій збільшилась майже вдвічі та станом на 01.07.2018 року склала 1845,8 млн. грн.
За шість місяців 2018 року фактичне виконання доходної частини бюджету становить 282,9 млн.грн., або 114,4% від планових показників
На скороченні заборгованості до бюджету Фонду управлінням сконцентровані всі наявні інструменти правового поля. Як наслідок:
- системною роботою охоплено 100% існуючого боргу;
- стовідсотково виконуються графіки погашення заборгованості;
- в результаті співпраці з органами місцевого самоврядування шляхом проведення нарад, міських і районних комісій по заслуховуванню керівників підприємств-боржників з урахуванням їх фінансових можливостей до бюджету Фонду забезпечено надходження 672,7 тис.грн.
- отримано 1,1 млн.грн. від заходів примусового стягнення через органи державної виконавчої служби;
- забезпечені надходження 596,7 тис. грн. в рахунок погашення боргу минулих періодів;
- на 8,6 % скорочена загальної кількість боржників, в тому числі економічно-активних;
- на 24 % зменшена кількість боржників в процедурах банкрутства.

З метою забезпечення своєчасного надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду, виконання планових показників, зменшення обсягів заборгованості, запобігання несвоєчасного фінансування виплати пенсій Слов’янським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області проведено аналіз стану заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску станом на 01.08.2018 та встановлено, що 2027 осіб мають заборгованість у сумі 102,0 млн. грн., в тому числі 118 юридичних осіб у сумі – 96,8 млн. грн., 1909 фізичних осіб у сумі -5,2 млн. грн., з них 229 фізичних осіб-боржників, сума боргу по яким складає 1,5 млн. грн., отримують пенсію.
Тобто, по 229 боржникам існує реальна можливість в найкоротші терміни стягнути заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску шляхом проведення утримання з пенсії.
Управлінням ініційовано на місцевому рівні координацію органами місцевої влади виконання рішення колегії Донецької облдержадміністрації від 02.08.2018 року щодо проведення звірки територіальних органів Державної фіскальної служби та Державної виконавчої служби щодо наявності на виконанні всієї суми боргових зобов’язань зі сплати єдиного соціального внеску, оформлення не переданих і термінову передачу всіх документів по сумах боргу, що підлягають стягненню.
Для подальшої реалізації Законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та керуючись ст. ст. 18, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В : 

Інформацію голови комісії з припинення Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Литвиненко О.В. “ Про стан та перспективи фінансування та виплати пенсій у другому півріччі 2018 року Слов’янським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області ”.” прийняти до відома.

1. Рекомендувати голові комісії з припинення Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Литвиненко О.В.: 

1.1 забезпечити виконання запланованих поденних надходжень власних коштів по закріплених джерелах;
1.2 інформувати боржників зі сплати єдиного соціального внеску, страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду про суми наявної заборгованості;
1.3 ініціювати заслуховування боржників на комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності;
1.4 продовжити роботу щодо проведення спільних нарад по вирішенню проблемних питань, що виникають при виконанні рішень про стягнення коштів на користь Пенсійного фонду України. 

2. Рекомендувати уповноваженій особі, начальнику Слов’янського управління ГУ ДФС у Донецькій області- Петровському С.Л.: 

2.1 перевірити повноту переданих для стягнення до органів Державної виконавчої служби документів та забезпечити ефективний для стягнення заборгованості вплив на виконавче провадження;
2.2 забезпечити інформування фізичних осіб-підприємців про несплачені суми задекларованих зобов’язань та визначити результативні форми впливу на боржників для повного погашення заборгованості. 

3 Рекомендувати в.о.начальника Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Донецькій області (Антонову О.М.): 

3.1 підвищити результативність виконавчих дій з примусового стягнення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду з єдиного соціального внеску та інших обов’язкових платежах 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського
голови Воропаєва В.М.

Міський голова                                                                                         В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua