Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 15.08.2018 № 619
Оприлюднено 15.08.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


Від 15.08.2018 № 619
м. Слов’янськ

Про передачу майна комунальної 
власності територіальної громади 
м. Слов’янська на баланс 
комунальному підприємству 
Слов’янської міської ради 
«Водозниження» 


У зв’язку з придбанням рециклера асфальтобетону до комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська, враховуючи лист управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради від 04.07.2018 №01-30/640 щодо передачі вищезазначеного майна з балансу управління на баланс комунального підприємства Слов’янської міської ради «Водозниження», керуючись рішенням Слов’янської міської ради від 23.05.2018 №13-XLVI-7 «Про повноваження по управлінню майном, яке відноситься до комунальної власності територіальної громади міста Слов’янська», ст.29, ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет 

В И Р І Ш У Є :

1. Передати з балансу управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради на баланс комунального підприємства Слов’янської міської ради «Водозниження» майно комунальної власності територіальної громади м. Слов’янська – рециклер асфальтобетону в комплексі з інфрачервоним нагрівачем на причепі – 1 комплект, 2018 року випуску, первісною вартістю 199000,00 грн.

2. Управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Башкаєв) та комунальному підприємству Слов’янської міської ради «Водозниження» (Фарзалиєв) здійснити приймання-передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог нормативно-правових актів України, надавши в управління комунальної власності Слов'янської міської ради акт приймання-передачі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. 


Міський голова                                                                                        В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua