Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 06.02.2019 № 215
Оприлюднено 08.02.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.02.2019 №215
м.Слов’янськ

Про встановлення піклування над
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна), яка зареєстрована: (інформація конфіденційна), про встановлення піклування над неповнолітнім, (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини-сироти, враховуючи, що мати дитини, (інформація конфіденційна), померла 28.05.2006 року (інформація конфіденційна), батько, (інформація конфіденційна), помер 05.11.2018 року (інформація конфіденційна), не має братів та сестер, право власності на рухоме та нерухоме майно не зареєстроване, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.59, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна), піклувальником над неповнолітнім, (інформація конфіденційна). 

2. Зобов’язати опікуна, (інформація конфіденційна) оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 06 лютого звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність. 

3. Закріпити за (інформація конфіденційна), право користування житловим приміщенням за адресою: (інформація конфіденційна). 

4. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини. 

5. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим): 

5.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за нею сімейного лікаря.
5.2 Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду.
4.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання піклувальником рекомендацій лікаря. 

6. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський): 

6.1 Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.
6.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь піклувальника у вихованні дитини. 

7. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах. 

8. Просити Слов’янський відділ поліції Головного Управління Національної поліції у Донецькій області (Ковальчук) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та піклувальника. 

9. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі. 

10. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                  В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua