Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 06.02.2019 № 239
Оприлюднено 12.02.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.02.2019 № 239
м. Слов’янськ

Щодо подання до Центральної
виборчої комісії 


З метою забезпечення належних умов підготовки та проведення чергових виборів Президента України, на виконання вимог Закону України “Про вибори Президента України”, керуючись ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.1.4 Постанови ЦВК від 24.01.2012 р. № 11 “Про утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі” (із змінами та доповненнями), виконавчий комітет Слов’янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Узгодити Відомості про звичайні виборчі дільниці, утворені на постійній основі у м.Слов’янську Донецької області, які потребують зміни адреси приміщення для голосування та адреси приміщення дільничної виборчої комісії (додається).

2. Доручити відділу ведення державного реєстру виборців (Воропаєва) сформувати та направити до Центральної виборчої комісії Подання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ діловодства та організаційного забезпечення (Бабенко).

4. Контроль виконання цього рішення покласти на заступника міського голови — керуючого справами виконкому Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                 В.М.Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua