Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 03.04.2019 № 826
Оприлюднено 09.04.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 03.04.2019 № 826
м. Слов'янськ

Про створення координаційної 
ради з питань сімейної політики, 
ґендерної рівності, запобігання та 
протидії домашньому насильству і 
протидії торгівлі людьми в м. Слов’янськ

 

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», «Про забезпечення та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», з метою координації зусиль щодо створення соціальних умов для належного функціонування й розвитку сім’ї як основи суспільства, підвищення статусу жінок у суспільстві, утвердження рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження і протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради:

В И Р І Ш У Є:

1. Створити координаційну раду з питань сімейної політики, ґендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми в м. Слов’янськ і затвердити її склад (додаток 1). 

2. Затвердити Положення про координаційну раду з питань сімейної політики, ґендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми в м. Слов’янськ (додаток 2). 

3. Затвердити заходи щодо реалізації норм Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству на 2019 рік (додаток 3). 

4. Пункти 1-3, 5 рішення виконавчого комітету від 06.02.2008 № 40 «Про створення координаційної ради з питань дітей, молоді, сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми в місті Слов’янську, затвердження положення і складу координаційної ради»; рішення виконавчого комітету від 17.06.2009 № 372 «Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 06.02.2008 № 40 «Про створення координаційної ради з питань дітей, молоді, сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми в місті Слов’янську, затвердження положення і складу координаційної ради»; пункти 1,3 рішення виконавчого комітету від 17.04.2015 № 219 «Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 17.06.2009 № 372 «Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 06.02.2008 № 40 «Про створення координаційної ради з питань дітей, молоді, сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми в місті Слов’янську, затвердження положення і складу координаційної ради» визнати такими, що втратили чинність. 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                     В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua