Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 03.04.2019 № 693
Оприлюднено 09.04.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 03.04.2019 № 693
м.Слов'янськ

Про звільнення від повноважень 
піклувальника (інформація конфіденційна) 


Розглянувши подання служби у справах дітей Слов’янської міської ради про звільнення від повноважень піклувальника (інформація конфіденційна) над (інформація конфіденційна), яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, у зв'язку з тим, що батьки дитини: (інформація конфіденційна), позбавлені батьківських прав рішенням Слов'янського міськрайонного суду Донецької області від 25.03.2011 року (справа (інформація конфіденційна)), виконком Слов’янської міської ради встановив, що між піклувальником (інформація конфіденційна) та дитиною (інформація конфіденційна), склалися стосунки, які перешкоджають здійсненню піклування, керуючись п.49 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.75 Цивільного кодексу України, ст.251 Сімейного кодексу України, ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Звільнити (інформація конфіденційна) від здійснення повноважень піклувальника над (інформація конфіденційна), у зв’язку зі стосунками, які перешкоджають здійсненню піклування. 

2. Рішення виконкому від (інформація конфіденційна) “Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна)”, від (інформація конфіденційна) «Про внесення змін до рішення виконкому від (інформація конфіденційна) “Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна)” визнати такими, що втратили чинність. 

3. Направити копію даного рішення до Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради для керівництва в роботі. 

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови — керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                       В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua