Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 03.04.2019 № 690
Оприлюднено 09.04.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 03.04.2019 № 690
м.Слов'янськ

Про влаштування до дитячого 
будинку сімейного типу
(інформація конфіденційна) 


Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяву та надані документи громадянами України (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), який зареєстрований за адресою: Д(інформація конфіденційна), фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), щодо поповнення дитячого будинку сімейного типу та влаштування до нього на виховання та спільне проживання дітей родинної групи: (інформація конфіденційна).
Встановлено, що (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, тимчасово влаштована до сім’ї (інформація конфіденційна), має статус дитини-сироти, у зв’язку з тим, що мати дитини, (інформація конфіденційна), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України від (інформація конфіденційна), наданий Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області), не має нерухомого майна на праві власності, зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна).
Дитина, (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, тимчасово влаштований до сім’ї (інформація конфіденційна), має статус дитини-сироти, у зв’язку з тим, що мати дитини, (інформація конфіденційна), померла (інформація конфіденційна) (актовий запис від (інформація конфіденційна), складений Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області)), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України від (інформація конфіденційна), наданий Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області)), не має нерухомого майна на праві власності, зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна). 

Дитина, (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, тимчасово влаштована до сім’ї (інформація конфіденційна), має статус дитини-сироти, у зв’язку з тим, що мати дитини, (інформація конфіденційна), померла (інформація конфіденційна) (актовий запис (інформація конфіденційна), складений Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області)), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України (інформація конфіденційна), наданий Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області)), не має нерухомого майна на праві власності, зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна). 

Діти є рідними братами та сестрами. Підлягають усиновленню. 

Дитячий будинок сімейного типу створений рішенням виконкому Слов’янської міської ради (інформація конфіденційна) “Про створення дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна) та влаштування до нього на виховання та спільне проживання дітей: (інформація конфіденційна)”. Подружжя (інформація конфіденційна) має достатній досвід виховання дітей-вихованців та трьох рідних дітей. (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна) мешкають у власному будинку з усіма зручностями за адресою: (інформація конфіденційна), створили належні умови для виховання та утримання дітей-вихованців. 

Враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 13.02.2019 року, рекомендації Слов’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висновок служби у справах дітей міської ради про наявність умов для поповнення дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), з метою захисту прав та законних інтересів дитини на сімейне виховання, керуючись ст.ст. 256-5, 256-6, 256-7, 256-8 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу”, керуючись п.3 ч.1 ст.247 Сімейного кодексу України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Передати з 04.04.2019 року на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), які мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), дітей родинної групи: (інформація конфіденційна). 

2. Покласти на батьків-вихователів (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна) персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створення належних умов для розвитку її природних здібностей, підготовку до самостійного життя та праці дітей: (інформація конфіденційна). 

3. Дотримання права користування житловою площею за (інформація конфіденційна), за адресою: (інформація конфіденційна) покласти на батьків-вихователів (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна). 

4. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова): 

4.1 Підготувати договір про влаштування дітей до дитячого будинку сімейного типу на виховання та спільне проживання. 

4.2 Надати батькам - вихователям документи на дітей. Здійснювати контроль за виконанням умов договору, умовами проживання, виховання дітей — вихованців в дитячому будинку сімейного типу. 

4.3 Готувати щорічно до 04 квітня звіт про стан утримання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу. 

5. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова): 

5.1 Закріпити за дитячим будинком сімейного типу соціального працівника, видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дитини у дитячому будинку сімейного типу, соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу. 

5.2 Забезпечити здійснення соціального супроводу дитячого будинку сімейного типу, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу. 

5.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 04 квітня звіт про виконання плану соціального супроводу дітей та дитячого будинку сімейного типу. 

6. Управлінню соціального захисту населення (Альохіна): 

6.1 Здійснювати призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей грошового забезпечення батькам – вихователям у межах видатків, передбачених у державному бюджеті. 

6.2 Здійснювати виплати на дітей та грошове забезпечення батькам – вихователям щомісяця до 20 числа. 

6.3 Забезпечити щорічне оздоровлення дітей на пільгових умовах. 

7. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим): 

7.1 Закріпити за дітьми-вихованцями дільничного сімейного лікаря. 

7.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання дітей у дитячому будинку сімейного типу. 

7.3 Забезпечити здійснення диспансерного нагляду за дітьми та проходженням ними двічі на рік медичного огляду. 

7.4 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здоров’я дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 04 квітня звіт про стан здоров’я дітей, дотримання батьками – вихователями рекомендацій лікаря. 

8. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський): 

8.1 Забезпечити право на здобуття освіти дітьми - вихованцями, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання. 

8.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу. 

8.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан навчання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 03 квітня звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність в дитячому будинку сімейного типу необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь батьків-вихователів у вихованні дітей. 

9. Начальнику фінансового управління Слов’янської міської ради (Ковальов) опрацювати пропозиції по джерелам фінансування дитячого будинку сімейного типу. 

10. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Донецькій області (Ковальчук): 

10.1 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу. 

10.2 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан захисту прав та законних інтересів дитини в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 04 квітня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дітей - вихованців та батьків - вихователів. 

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль - на заступника міського голови-керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.


Міський голова                                                               В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua