Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 03.05.2019 № 1128
Оприлюднено 10.05.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 03.05.2019 № 1128
м. Слов'янськ

Про розгляд звернення
гр. Машира О.А. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Машир Олександр Анатолійович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою про надання дозволу на зміну функціонального призначення будівлі мийки К-1 та допоміжної будівлі Ж-1, які розташовані за адресою: вул. Богатикова Юрія, 22, м. Слов’янськ, Донецька область, на складські будівлі без виконання будівельних робіт. 

Надано: 

- договір купівлі-продажу (конфіденційна інформація); 

- технічні висновки за результатами огляду технічного стану будівельних конструкцій будівлі мийки К-1 та допоміжної будівлі Ж-1 про можливість зміни функціонального призначення без виконання будівельних робіт, складені ПП «СПЕК-7» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд Дзядік О.Я. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №001574, виданий Атестаційною архітектурно-будівельною комісією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 22.02.2013). 

Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Дозволити гр. Маширу Олександру Анатолійовичу зміну функціонального призначення будівлі мийки К-1 та допоміжної будівлі Ж-1, які розташовані за адресою: вул. Богатикова Юрія, 22, м. Слов’янськ, Донецька область, на складські будівлі без виконання будівельних робіт.

2. Рекомендувати гр. Маширу Олександру Анатолійовичу: 

2.2. Внести зміни в правовстановлюючі документи з урахуванням п.1 даного рішення. 

2.3. Питання землекористування вирішувати в установленому законодавством порядку. 


Міський голова                                                                                                        В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua