Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 07.06.2019 № 1367
Оприлюднено 12.06.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2019 № 1367
м. Слов'янськ

Про утримання об’єктів
благоустрою зеленого
господарства 


З метою захисту та збереження зелених насаджень, які ростуть на території міської ради, утримання об'єктів благоустрою зеленого господарства в здоровому впорядкованому стані, створення та формування високодекоративних, стійких до несприятливих умов навколишнього природного середовища об'єктів зеленого фонду, враховуючи, що зелені насадження, які розташовані на території Слов’янського курорту знаходяться на балансі ДП СКРЦ “ Слов’янський курорт” ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”, яке має свій спеціалізований підрозділ у сфері зеленого господарства, а лісові насадження, які знаходяться в межах міста, розташовані на землях лісового фонду, є власністю держави і лісовпорядкування яких здійснюється ДП “Слов’янський лісгосп”, керуючись Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 105 від 10.04.2006, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 27.07.2006 за № 880/12754, Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України “Про охорону навколишнього природного середовища”, статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради 

ВИРІШУЄ:

1. Визначити головними організаціями з питань утримання, охорони і відтворення об'єктів благоустрою зеленого господарства на території міста Слов’янська наступні організації: 

- на об'єктах зелених зон міста - КП Слов’янської міської ради «БЛАГОУСТРІЙ»; 

- в лісопарковій зоні Слов'янського курорту - лісопаркове господарство ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» (за згодою); 

- на території лісового фонду в межах міста - ДП «Слов'янське лісове господарство» (за згодою).

2. Означити, що: 

2.1. Об'єкти благоустрою зеленого господарства використовуються відповідно до їх функціонального призначення для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини на засадах їх раціонального використання та охорони і утримання відповідно до діючого законодавства України.

2.2. Охорона, утримання та відновлення зелених насаджень на об'єктах благоустрою, а також видалення дерев, які виросли самосівом, здійснюються за рахунок державного або місцевих бюджетів залежно від підпорядкування об'єкта благоустрою, а на земельних ділянках, переданих у постійне користування або в оренду, - за рахунок їх власників або орендарів відповідно до нормативів, затверджених у встановленому порядку.

2.3. Відповідальними за збереження і належний догляд за зеленими насадженнями на приватних садибах і прилеглих до них ділянках є їх власники.

3. Рішення виконкому міської ради від 21.03.2007р № 142 «О содержании объектов благоустройства зеленого хазяйства» визнати таким, що втратило чинність.

4. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В.


Міський голова                                                                                       В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua