Офіційний сайт (портал) Слов’янської міської ради

Версія для друку

Документи

Рішення виконавчого комітету від 07.06.2019 № 1369
Оприлюднено 12.06.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2019 № 1369
м. Слов’янськ

Про проведення виконавчим комітетом 
Слов'янської міської ради консультацій 
з громадськістю проекту рішення виконкому 
“Про затвердження Порядку розміщення 
відкритих майданчиків для харчування 
біля стаціонарних закладів ресторанного 
господарства на території м. Слов'янськ” 


З метою врегулювання правовідносин, які виникають в процесі розміщення відкритих майданчиків для харчування на території м. Слов'янськ, визначення процедури отримання паспорту відкритого майданчика для харчування, забезпечення благоустрою міста, захисту прав громадян та суб'єктів господарювання на території громади, враховуючи Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та рішення виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 07.06.2019 № 1363 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 06.02.2019 № 238 “Про затвердження Орієнтовного плану проведення виконавчим комітетом Слов'янської міської рада консультацій з громадськістю на 2019 рік”, керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Провести в період з 14.06.2019 по 28.06.2019 включно консультації з громадськістю проекту рішення виконкому “Про затвердження Порядку розміщення відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території м. Слов'янськ”.

2. Консультації з громадськістю провести у формі електронних консультацій з громадськістю.

3. Відділу торгівлі і захисту прав споживачів Слов'янської міської ради (Яковенко), відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко), відділу інформаційного забезпечення Слов'янської міської ради (Самохвалов) вжити відповідні заходи щодо проведення консультацій з громадськістю.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко), контроль - на заступника міського голови Рубана А.Є.


Міський голова                                                                                       В.М. Лях


© 2005 - 2019 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua